Nutiklass

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ruumides, aadressil Akadeemia tee 21/1 on avatud Nutiklass, kus toimuvad HITSA täienduskoolitused ja seminarid ning kus tutvustatakse Võta Oma Seade Kaasa (VOSK) ning robootika võimalusi õppetöös.

 

Klassiruumis on neli suurt monitori rühmatöödeks, kaks interaktiivset projektorit,  loengusalvestuste süsteem ECHO360 ja ruumijuhtimissüsteem. Õppijate käsutuses on erinevad nutiseadmed ja sülearvutid ning lihtsalt ümberpaigutatav klassimööbel. Õppimiseks ja arendamiseks on konstruktorid ja miniarvutite komplektid, millega saab koostada oma miniprojekte. Nutiklass mahutab 20-30 inimest, olenevalt ruumi paigutusest. HITSA Nutiklass on loodud European Schoolnet Future Classroom Lab (tuleviku klassiruum) põhimõtteid järgides ja on selle võrgustiku liige.

 

Pildid nutiklassist

 

 

Kuidas kohale jõuda?

 

Aadress: Akadeemia tee 21/1, 12618, Tallinn
 

Kesklinnast toob mugavalt kohale troll nr 3. Väljuda tuleks lõpp-peatuses “Mustamägi”. Autoga tulijatel on võimalik tasuta parkida lähipiirkonnas. Vaata kaardil sinise markeriga tähistatud parklaid. HITSA juurde saab ka mitme bussiga (vaata Sõiduplaani).


Sinine joon tähistab teekonda trollipeatusest "Mustamägi" koolitusklassini. NB! Palume Tehnopoli Küberneetika Instituudi majja siseneda TEADUSPARGI tänava poolt. Teaduspargi tänava poolses küljes on ka suurem autoparkla autoga tulijaile. Sisenege alloleval kaardil punase märgiga näidatud uksest ning tulge liftiga IV korrusele, sissepääsemiseks helistage uksekella.


Avage kaart suures aknas siit.

 

 

Võta Oma Seade Kaasa põhimõttest saab lähemalt lugeda:

e-Õppe Uudiskirja 2014. aasta sügisnumbrist

 

Lisainfo:

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
e-post: info@hitsa.ee