Olete oodatud selle aasta viimasele "Võrgustik võrgutab" seminarile

4. detsembril toimub "Võrgustik võrgutab" seminar „Oma silm on kuningas - tule ja vali omale sobiv õppemeetod!“

 

Aasta viimane "Võrgustik võrgutab" seminar keskendub õppemeetoditele, mis aitavad õppimist ja õpetamist muuta efektiivsemaks, mängulisemaks, pakkudes rõõmu nii õppijale kui õpetajale. Seminaril anname ülevaate, mis ühe või teise uue meetodi taga tegelikult peitub. Anname ideid ja julgustame katsetama uusi lähenemisi ja töövõtteid, aidates ühtlasi analüüsida ka olemasolevaid.
Seminari kava ja lisainfo leiab siit.

 

Ootame osalema kõiki õpetajaid ja õppejõude, kes tunnevad, et vajavad oma igapäevatöösse värskendust!

Registreerumine on avatud 1. detsembrini HITSA Koolitusveebis.

 

"Võrgustik võrgutab" toimub 4. detsembril 2014. a Eesti Infotehnoloogia Kolledži aulas (Raja 4c, Tallinn) ja on osalejatele tasuta. Seminari saab jälgida ka veebipõhiselt, vastav link lisatakse Innovatsioonikeskuse kodulehele seminari päeva hommikul. Materjalid salvestatakse ja on järelvaatamiseks kättesaadavad alates detsembri keskpaigast.

 

"Võrgustik võrgutab" on seminaride sari, mis 2014. aastal toimub juba kuuendat aastat. Seminaride sarja eesmärgiks on tõhustada õpetajate ja õppejõudude koostööd, mis toetaks hariduse kvaliteeti laiemalt. Soovime pakkuda osalejatele võimalust olla kursis õppetöös toimuvate muudatustega, saada uusi teadmisi ja leida koostööpartnereid oma valdkonna edasiarendamiseks.

 

Lisainfo:

 

Egle Kampus

Koolitusvaldkonna juht

tel: +372 651 0103

koolitus@hitsa.ee