eTwinningu koolitus algajatele

Kuupäev: 
Reede, 14. November 2014 - 14:00 kuni Laupäev, 15. November 2014 - 15:30

Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning on programm, mis pakub õpilastele, õpetajatele, koolijuhtidele ja teistele koolitöötajatele võimaluse osaleda koolidevahelises koostöös info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil. 

eTwinning annab õpetajatele suurepärase võimaluse üksteiselt õppida ja omavahel häid kogemusi jagada. eTwinning toimib kui suhtlusvõrgustik, mis koondab endas õpetajaid üle Euroopa. See aitab kaasa uute õppemetoodikate kiirele levikule. eTwinninguga oodatakse liituma nii õpetajaid kui ka koolijuhte.
 
eTwinningu algajate koolitustele oodatakse õpetajaid, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning raames (www.etwinning.net) ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.
Koolitusel anname ülevaate eTwinning portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimisel. Samuti arutame, kuidas integreerida veebipõhine projektitöö igapäevase õppetööga ning tutvustame veebipõhiseks koostööks sobivaid tööriistu.

 

Koolituse täpse ajakavaga saab tutvuda siit.

 
Osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Grupp moodustatakse registreerumise järjekorras, kohtade arv on piiratud. Registreerumine avatud 10. novembrini.
Koolitus on õpetajatele tasuta, kuid kui registreerunud osaleja jätab põhjuseta ja ette teatamata koolitusele tulemata, siis esitatakse arve.
Majutust vajavatele osalejatele on ööbimisvõimalus hotelli kahekohalistes tubades.
Palun andke teada, kas vajate majutust selle lingi kaudu.

 

Koolitus on õpetajatele tasuta. Osalejatel palume kaasa võtta sülearvuti.

 

 

 

 

Lisainfo:

Elo Allemann
Koolituse projektijuht
HITSA Innovatsioonikeskus
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus

tel: 651 0100

mob: 588 56 869

elo.allemann@hitsa.ee