e-õppe uudiskiri

26.11.2015
Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja talvine number, kus tähelepanu all on koostöö ning uued HITSA võrgustikud.
07.09.2015
Kõik, kõik on uus septembrikuus, isegi e-Õppe Uudiskiri! Alates sellest õppeaastast saab HITSA poolt väljaantavat e-õppe teemalist uudiskirja lugeda Koolielu portaalis aadressil www.koolielu.ee/uudiskiri. Tule tutvu värske uudiskirjaga!
14.04.2015
HITSA-l on hea meel teatada, et ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri! Seekordsest numbrist leiab HITSA rahvusvahelise hariduskonverentsi esinejate artikleid, uusi töölehti ning kasulikku lugemist iga haridustaseme õpetajatele.
17.11.2014
Värskes e-õppe uudiskirjas tutvustame tehnoloogia laiemat kasutamist hariduses.
08.09.2014

Täna ilmunud e-Õppe Uudiskirjast saab muuhulgas lugeda tahvelarvutite rakendamisest Eesti koolides, animafilmide tegemisest lasteaias, mikrokontrollerite ja miniarvutite kasutamisest koolitundides.

04.11.2013

Seekordse e-õppe uudiskirja mitu lugu jutustavad loovusest ja tuleviku koolist, teema on ajendatud 7.-8. novembril Viljandimaal peetavast HITSA Innovatsioonikeskuse sügisseminarist „Tuleviku kool“. Milline siis on tuleviku kool ja kuidas näeme loovuse rolli selle kujundamisel?

23.09.2013

Uudiskirja sügisnumbris kirjutab Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste instituudi direktor Kristi Vinter: "Lapsed viibivad meedia mõjualas suure osa oma ärkveloleku ajast, aga mitte keegi ei ole sellele hariduse kontekstis piisavalt tähelepanu pööranud.

27.05.2013

Uudiskirja suvenumbris on seekord oluline rõhk erinevate töövahendite tutvustamisel - õpetaja ja koolijuhi tööd aitavad kergendada Duolingo, Mobler Cards, PicMoncey, Quizlet, Pixlr Grabber, Scribus, SkyDrive, Trello, Toggl ja Tripline.