eTwinning koolitused ja rahvusvahelised õppimisüritused

Programm eTwinning kutsub õpetajaid ka sellel õppeaastal osalema Eestis toimuvatel koolitustel.

 

eTwinningu raames on õpetajatel võimalus osaleda ka rahvusvahelistel koolitustel. Info rahvusvaheliste koolituste kohta lisatakse jooksvalt!

 

KONTAKTSEMINARID

eTwinningu kontaktseminaride peamine eesmärk on partneriotsing ja koostööprojektide sõlmimine.

 

ETWINNINGU PROFESSIONAALSE ARENGU ÕPITOAD

eTwinningu professionaalse arengu õpitoas (Professional Development Workshop, PDW) osalevad õpetajad kõikidest Euroopa Liidu liikmesriikidest. Õpituba keskendub kaasaegsele õpikäsitusele.  Töötoa eesmärk on  näidata, kuidas uuenduslikud õppemeetodid seostuvad eTwinning projektitööga.

 

Samuti on huvilistel võimalik osaleda rahvusvahelistel õppimisüritustel (Learning Events). Tegu on veebipõhiste koolitustega, kus suur rõhk praktilisel tegevusel ja üksteisega kogemuste jagamisel. Õppimisüritusi viivad läbi eksperdid Euroopa eri riikidest, kelle hulgast võib leida nii õpetajaid kui ka teadlasi jne.

ÕPPIMISÜRITUSED
Õppimisürituste tarbeks on eTwinning portaalis loodud eraldi osa – Learning Lab.  Õppimisürituse läbinu saab tunnistuse  rahvusvahelisel koolitusel osalemise kohta. Registreerimine avatakse tavaliselt kaks nädalat enne õppimisürituse algust. Registreerimiseks tuleb sisse logida portaali http://www.etwinning.net/  ning täita omatöölaual osalemissoov.

 Õppimisüritusel osalemine on õpetajatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

 

Lisainfo
Elo Allemann
elo.allemann@hitsa.ee
eTwinning projektijuht
HITSA